Pro posílení servisních kapacit hledáme mechaniky. Více informací ZDE

Z kapacitních důvodů zajišťujeme servis pouze pro stroje u nás zakoupené! Z důvodu rekonstrukce a stavby nové dílny a skladových prostor pro rok 2022 neposkytujeme servis na počkání. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Nabídka práce

Aktuálně nabízíme volná pracovní místa:

Automechanik / Motomechanik

Náplň práce:

  • předprodejní servis nových strojů (motocyklů, čtyřkolek, UTV)
  • běžný servis stávajících strojů
  • servis osobních a firemních vozů

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe v oboru výhodou
  • samostatnost, pečlivost
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • firemní slevy
  • možnost vyůjčení předváděcích strojů (čtyřkolky, motorky)
  • firemní akce

Kontakt:

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Výrobky a služby se slevou
  • Firemní akce
  • Bonusy a prémie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení