Žádáme zákazníky, aby u objednávek zvolili platbu předem na náš bankovní účet. Přepravní společnosti z bezpečnostních důvodů dočastně pozastavili možnost platby dobírkou, aby došlo k omezení kontaktu. Děkujeme za pochopení.

nabíječka CTEK MXS 10 12V, 10A

4 124 Kč 3 408,30 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

CTEK MXS 10 je špičkový, kompaktní, univerzální a skvěle vybavený 12V model pro velmi náročné hobby i profi uživatele.
8-mi krokový režim. Obsahuje režim náhradního zdroje (SUPPLY) a rekondice, desulfatace akumulátoru je samozřejmostí. 2 roky záruka.
Na rozdíl od nižší řady MXS 5.0 a MXS 7.0 je vybaven teplotní čidlem, které ještě dokonaleji přizpůsobí nabíjení okolní teplotě. Jedná se o největší nabíječku s možností připojení konektorů.

Režim NAPÁJENÍ (SUPPLY) zajistí energii pro Váš vůz i bez přítomnosti akumulátoru. Režim SUPPLY je u mnoha vozů nezbytný, např. když měníte akumulátor; nebudete muset pracně obnovovat nastavení programů ("odkódování" programů bývá značně nákladné).

POZOR! Pro nabíjení v režimu RECOND je nutné baterii odpojit od elektroinstalace a nabíjet akumulátor mimo vůz, loď, karavan, apod.
Jedná se o režim v němž je prováděno řízené promísení elektrolytu a tudíž nabíječ pracuje s vyšším napětím než u ostatních režimů.
Režim RECOND nelze použít pro baterie s Gelovým (AGM) elektrolytem! Režim RECOND lze použít 1x ročně (maximálně 2x za rok).

Pokud se nejedná o bezúdržbovou baterii (má volně přístupné víčka), je vhodne tyto víčka nechat po dobu nabíjení otevřená či povolená.

Akumulátory s GELovým elektrolytem nebo AGM, s kapacitou nad 30Ah je vhodné nabíjet v režimu "Vločka".

Vhodný pro nabíjení 12V baterií kapacit: 20 - 200 Ah
Vhodný pro udržování 12V baterií kapacit: 20 - 300 Ah
Maximální nabíjecí proud: 10A
Izolace (stupeň ochrany krytu nabíječe): IP65 (prachotěsný a odolný stříkající vodě)
Záruka: 2 roky

Návod pro MXS 10 ke stažení
Více informací o této nabíječce ke stažení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: