Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY JE KAMENNÁ PRODEJNA OD 1.3 do 28.3.2020 UAZVŘENA! 

Bližší informace k nouzovému stavu: 

  • možné jsou pouze servisní služby - v případě zájmu nás kontaktujte na tel: 723 922 939 - platí pouze pro stroje od nás! 
  • nové motocykly, čtyřkolky je možné zakoupit pouze online přes e-shop! Více informací na tel: 723 922 998. 
  • E-SHOP funguje bez omezení

Kontaktovat nás můžete od 9:00 - 12:00, 12:30 - 16:00h (pondělí až pátek)

 

O nás

Firma vznikla v roce 1993. Postupně se firma vyprofilovala ve značkovou prodejnu a servis, stala se tak komplexem veškerých služeb pro motorkáře.

V současné době je MOTOcentrum oficiálním dealerem motocyklů světových značek, jako jsou: Benelli, JAWA, mpKorádo, GOES, F.B Mondial, STELS, LINAHI, ARCTIC CAT, TGB MOTOR, ACCESS MOTOR a další.

V prodejně - MOTOSALONU se zaměřujeme přednostně na nové motocykly uvedených značek, ale vystavujeme i zprostředkujeme prodej jetých motocyklů, čtyřkolek všech značek - MOTOBAZAR.

Významnou součátí firmy je servis, který provádí opravy i servisní práce na všech typech a u všech značek motocyklů. Servis dále dělíme na výbrusnu a pneuservis. Prakticky jsme schopni komplexně motocykl opravit, seřídit, nebo některé věci renovovat - renovovat plasty, svařovat hliníkem a nerezem, výroba motohadic, řezaná grafika - polepy motocyklů - realizace i dle vašeho návrhu. Provádíme renovace: GO klik všech motorů, výbrusy válců, lepíme brzdové obloženi auto-moto, lepíme spojkové obložení aut, obnovujeme závity hlav auto-moto, centrování kol, montáž řetězových sad, zajišťujeme lakování, měření a rovnání rámů, STK apod.

V prodejně je široký sortiment přileb zn. CASSIDA, LS2, NOLAN, MAXX, NOX, FLY RACING a další značky i přilby nižší cenové kategorie, na mopedy. Dále nabízíme rukavice, kompletní oblečení pro motorkáře a spousty motodoplňků a příslušenství. 

Nabízíme prodej náhradních dílů na různé značky motocyklů. V nabídce máme náhradní díly dnes už na veterány jako jsou: JAWA, MZ, SIMSON, ČZ, Babetta a další.