Vážený zákazníku, děkujeme za návštěvu našeho nového e-shopu, který byl spuštěn v polovině září 2019. Na e-shopu stále pracujeme a v následujících týdnech budeme e-shop plnit dalšími položkami. Děkujeme za pochopení.

Tabulky velikostí

Tabulky velikostí jsou napomocníky při výběru vhodné velikostí přileby, kalhot, bundy a dalšího oblečení. Níže naleznete tabulky velikostí oblečení a tabulky velikostí pro přilby. Vždy je důležité vyhledat tabulku velikostí, dle značky! 

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodnou velikost.

V případě, že by Vám velikost nesedla, tak je možná výměna za jinou velikost ! 

 

Tabulky velikostí pro přilby: 

Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné velikosti přilby, tak Vám mohou být nápomocni níže uvedené tabulky, které jsou rozdělené podle značek přileb. Důležité je vyhledat správnou tabulku, dle značky přilby! Pokud by jste potřebovali poradit s vhodným výběrem správné velikosti, tak nás neváhejte kontaktovat! Nenašli jste daného výrobce v tabulce ? Ve většině případech jsou velikosti totožné.

velikosti_prilby

airoh_helmet

Tabulky velikostí pro oblečení: 

Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné velikosti, tak Vám mohou být nápomocni níže uvedené tabulky, které jsou rozdělené podle značek přileb. Důležité je vyhledat správnou tabulku, dle značky! Pokud by jste potřebovali poradit s vhodným výběrem správné velikosti, tak nás neváhejte kontaktovat!

artyon1

artyon2

spidi

spidi2

fly2