DOVOLENÁ: Od 3.8.2020 do 9.8.2020. Běžný provoz od 10.8.2020. Objednávky z e-shopu obdržené do 28.7.2020 budou vyřízené před dovolenou. Objednávky obdržené po tomto datu budou vyřízené až po dovolené. Děkujeme za pochopení.

Moped mpKorado SUPERMAXI 50 EFI jako žhavá novinka 2020 skladem!

Malých, lehkých motocyklů (mopedů) je v dnešní nabídce velmi málo. Mopedy mpKorado jsou v ČR již dlouho a jsou velmi populární. Bohužel delší dobu nebyl model, který by plnil nové požadavky EURO 4 Jako žhavou novinku Vám představujeme moped mpKorado SUPERMAXI 50 EFI, která plní EURO 4 a nabízí mnohem více než legendární starší modely.

Moped mpKorado SUPERMAXI 50 EFI je nabízen hned v několika barvách: červená, zelená, černá a modrá. 

červená

Tyto mopedy jsou nejvíce oblíbené u starších lidí v důchodovém věku jako přibližovadlo na nákupy, na chatu, na ryby a další. Díky svojí konstrukci zvládá lehký terén - polní cesty, nabízí lehkou hmotnost pro dobrou manipulaci a mnoho dalšího.

Dnešním dnem s potěšením oznamujeme, že jsme tento moped právě uvedli k nám na sklad ve všech barevných provedení. Je tedy možné si ho u nás na prodejně prohlédnout a dokonce i vyzkoušet v akci - určitě Vás překvapí.

Pro zákazníky, kteří jsou z větší dálky nabízíme doručení mopedu až k Vám domů pomocí kurýrní služby TOP TRANS za poplatek 1.500,- Kč

Kompletní informace o mopedu mpKorado SUPERMAXI 50 EFI naleznete ZDE