Dovolená: Od 29.7. do 11.8.2024 bude prodejna kompletně uzavřená.
Objednávky z e-shopu budou expedovány až po tomto datu.  
Děkujeme za pochopení

Pracovní čtyřkolka Segway SNARLER AT6 H HYBRID

Novinka
Značka: Segway
1 Kč 0,80 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Hybridní Snarler spojuje výhody spalovacího motoru (dlouhý dojezd a možnost natankovat za pár minut) s nejmodernějšími technologiemi elektrického pohonu (okamžitý točivý moment a extrémní výkon). Výsledkem je technologicky nejpokročilejší čtyřkolka současnosti - první ATV s hybridním pohonem v segmentu terénních čtyřkolek.

Bez názvu-1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní čtyřkolka Segway SNARLER AT6 H HYBRID

Hybridní Snarler spojuje výhody spalovacího motoru (dlouhý dojezd a možnost natankovat za pár minut) s nejmodernějšími technologiemi elektrického pohonu (okamžitý točivý moment a extrémní výkon). Výsledkem je technologicky nejpokročilejší čtyřkolka současnosti - první ATV s hybridním pohonem v segmentu terénních čtyřkolek.

Krásný i praktický
Atraktivní design Snarlera je zároveň také praktický. Široké blatníky jsou maximálně účinné, i bez doplňkových lemů budete na Snarleru patřit k nejčistším jezdcům. Málokterá čtyřkolka vás před blátem ochrání tak, jako Snarler.

                                                               

 

Vyspělé LED technologie
Moderní Full-LED osvětlení skvěle svítí, dává stroji nezaměnitelný dospělý vzhled a zajišťuje vynikající viditelnost ve dne i v noci.

Mechanické zvíře
Design Snarlera je sebevědomý, dynamický a radikálně odlišný od všech běžných trendů. Snarler je jako mechanické zvíře v lese.

HYBRIDNÍ POHON
Můžete si vybrat: od naprosto tichého čistě elektrického provozu přes přímý pohon pouze spalovacím motorem až po brutální sílu v hybridním režimu s kombinovaným výkonem 86 koní a 96 Nm točivého momentu. Snarler AT6 Hybrid - chytrá kombinace síly, výkonu a funkčnosti.

at6-h-hybrid-engine-h-0011-900x579
 

  Elektromotor: 30 kW, 96V, 92 Nm

  Spalovací motor: 570 ccm / 44 k / 47 Nm  
          + automatická převodovka s variátorem

  Baterie: 2 kWh; 96V; Li-ION

  Řídící jednotka

atv570ah-0033-900x579

Výhody hybridního pohonu

Extrémně vysoký točivý moment už v nízkých rychlostech. Mohutná okamžitá hnací síla dává jedinečný zážitek ze zcela mimořádné akcelerace.
 
Zcela bezhlučné vyjetí a návrat domů, aniž byste rušili okolí.
 
Nízká spotřeba paliva, lepší výkonové parametry, nižší emise a větší šetrnost k životnímu prostředí.

Budoucnost již dnes
Snarler nabízí doslova revoluční konektivitu. Aplikace "Segway Powersports" umožňuje stroj na dálku ovládat, startovat a nastavovat. Díky této aplikaci můžete využívat nejrůznější funkce, které vám ještě více zpříjemní jízdu s vaším Snarlerem.

atv570ah-009-900x579

AirLock - Snarlera můžete nastartovat mobilním telefonem pomocí Bluetooth. Přes mobilní aplikaci také můžete stroj odemknout na dálku namísto klíče.

Individuální nastavení - Účinnost posilovače řízení nebo omezení rychlosti můžete nastavit pomocí svého chytrého telefonu. Přizpůsobte si Snarlera přesně podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Zadejte si kontaktní osobu pro případ nouze, a aplikace v případě vážné nehody nebo převrácení automaticky pošle SMS i se souřadnicemi vaší kontaktní osobě.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli. Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou si aktivně vychutnat společné jízdy.

Data v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost k cíli, okamžitý točivý moment a výkon motoru, nastavení posilovače řízení, denní ujetá vzdálenost, záznamy rychlosti a další, to vše máte v mobilu.

atv600gs-007-900px-app-900x579

Pérování Extreme Performance
Plně nastavitelné plynokapalinové tlumiče s oddělenou nádobkou a progresivní pružiny s nastavitelným předpětím. Výsledkem jsou skvělé jízdní vlastnosti, výborná ovladatelnost a jistota, že zdoláte i nejtěžší terén.

Suverénní v každém terénu
Pohon 2WD / 4WD, dva diferenciály* s elektrickými uzávěrkami a špičkové pneumatiky s vynikající trakcí - se Snarlerem vás žádná překážka nezastaví.
* dle specifikace

MIMOŘÁDNĚ PEVNÝ RÁM
Rám z chrom-molybdenové oceli je mnohem pevnější než běžný ocelový. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikající stabilitu a dokonale přesný pocit z jízdy.

Všestranně praktický
Silný naviják 2500 lbs vás spolehlivě dostane z jakékoli situace. Na masivní nosiče můžete naložit 120 kg nebo namontovat praktické držáky příslušenství.

Posilovač řízení
Posilovač nabízí tři režimy, které lze přepínat za jízdy:

Comfort
Standard
Sport

V každém režimu ještě máte navíc tři možnosti individuálního nastavení podle vašich preferencí, pro váš styl jízdy, pro různé terény a podmínky. Celkem tak máte k dispozici 9 možností nastavení posilovače!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX