DOVOLENÁ:

Od 25.7 do 7.8.2022 bude prodejna UZAVŘENÁ! Plný provoz od 8.8.2022

Děkujeme za pochopení.

Z kapacitních důvodů zajišťujeme servis pouze pro stroje u nás zakoupené! Z důvodu rekonstrukce a stavby nové dílny a skladových prostor pro rok 2021 neposkytujeme servis na počkání. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Reklamace

V případě, že potřebujete reklamovat zboží zakoupené z internetového obchodu www.motocentrum.pel.cz tak zde získáte veškeré potřebné informace.

U zboží zakoupeného z našeho internetového obchodu www.motocentrum.pel.cz je samozřejmostí záruka 24 měsíců a dodržování zákonem dané lhůty pro vyřešení reklamace do 30 dní.

Záruční lhůty

  • Běžné produkty, stroje: 24 měsíců
  • Spotřební zboží: 6 měsíců

Odstoupení do 14 dní

Zboží musí být v původním, nepoškozeném a nepraném stavu! 

Uplatnění reklamace

Pro vyřešení problému s Vámi zakoupeným zbožím v našem e-shopu se obraťte na e-mail: prodejna-motocentrum@pel.cz nebo na jeden z kontaktů uvedený v sekci kontakty. Do e-mailu uveďte přesný popis závady, fotografie a další možné informace k reklamaci. Následně obdržíte odpověď od našeho technika s dalším postupem reklamace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení